HOTEL ALPENLAND ***

HOTEL

Hotel w tyrolskim stylu z rodzinną tradycją położony w centrum Niederau, tuż przy wyciągach narciarskich. Ze stoku można zjechać na nartach wprost pod drzwi Hotelu.
Gondola w odległości 80 m, a kolejka krzesełkowa 100 m od obiektu. Wyciąg orczykowy i trasa dla najmłodszych po wysciu z Hotelu.
Pokoje dwuosobowe z tv i możliwością dostawki, łazienki z prysznicem lub wanną.
Do dyspozycji gości jest sauna, łaźnia turecka, solarium, siłownia, restauracja w tyrolskim stylu, kawiarnia z przepiękną panoramą i barem, oraz całoroczny zewnętrzny basen w pobliskim Hotelu Simmerlwirt. W odległości 6 km od hotelu znajduje się aquapark.
Szef Kuchni proponuje najnowsze specjały i ciekawostki kulinarne,w skład menu wchodzą potrawy kuchni tyrolskiej, które są przyrządzane według tradycyjnych receptur.

OŚRODEK NARCIARSKI

Na dolinę Alpbachtal Wildschönau składa się ponad 100 kilometrów świetnie przygotowanych tras narciarskich z ponad 45 wyciągami - jest to aktualnie jeden z 10 najlepszych regionów narciarskich z 87 regionów w Tyrolu. Każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego swoich umiejętności i nastroju. Od tak zwanej „oślej łączce” dla początkujących, przez rekreacyjne szerokie stoki dla tych co chcą podziwiać wspaniałe widoki i pokręcić długie skręty, po rekomendowane przez FIS zawodnicze trasy dla najbardziej zaawansowanych.
• Alpbachtal i Wildschönau to spokojne ośrodki narciarskie położone niedaleko Zillertalu na zboczach pogórza Wildschönau, należące do grupy Kitzbühelskich Alp.
• 109 km tras narciarskich
• Różnorodne trasy narciarskie – od niebieskich po czarne, absolutna gwarancja śniegu, przepiękna panorama gór
• Słynna najdłuższa trasa Wildschönau prowadząca ze szczytu Schatzberg i po 6,5 km kończąca w miasteczku Auffach, 1028 metrów niżej
• Po nartach warto odwiedzić wioskę Alpbach, która dzięki swojej wyjątkowej architekturze uznana została za najpiękniejszą wioskę w całęj Austrii.
• Dzieci ucieszą się z wizyty w parku wodnym w mieście Wörgl (Wörgler Wasserwelt),
• Wysoko położona dolina Wildschönau oraz jej 4 wioski Auffach, Niederau, Oberau i Tierbach oferuje natomiast przygotowane trasy do nart biegowych oraz urokliwe, kilkukilometrowe trasy saneczkowe.
• Nowością jest darmowy internet w strefach wifi w stacji narciarskiej
• Motto ośrodka brzmi „Chrońcie naturę - jeździcie skibusem“ czyli darmowe skibusy w całym Alpbachtalu i między Niederau i Auffachem

• 7 NOCLEGÓW
• WYŻYWIENIE HB: śniadanie z produktami BIO, obiadokolacja-3 zestawy do wyboru