Hotel Simmerlwirt***

13.01.2018 - Przyjazd do Hotelu
14-19.01- Zajęcia wg programu
20.01.2018- Zakończenie i wyjazd

Hotel Simmerlwirt położony jest w centrum miejscowości Niederau, 200 metrów od wyciągu gondolowego Niederau Markbachjoch w ośrodku narciarskim Ski Juwel. Obiekt oferuje odkryty całoroczny basen i malowniczy widok na góry.
Centrum odnowy biologicznej obejmuje saunę, łaźnię parową i kabinę na podczerwień.
Na miejscu znajdują się 2 restauracje, w których serwowane są dania kuchni lokalnej i międzynarodowej. Śniadaniem w formie bufetu oraz trzydaniową kolacją można delektować się w budynku lub na tarasie do opalania.
Do dyspozycji Gości są przestronne pokoje z balkonem, z którego roztacza się widok na alpejski krajobraz. Pokoje z łazienką i telewizją satelitarną. Windą można wjechać na wszystkie piętra budynku.

OŚRODEK NARCIARSKI

Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau

Na dolinę Alpbachtal Wildschönau składa się ponad 100 kilometrów świetnie przygotowanych tras narciarskich z ponad 45 wyciągami - jest to aktualnie jeden z 10 najlepszych regionów narciarskich z 87 regionów w Tyrolu. Każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego swoich umiejętności i nastroju. Od tak zwanej „oślej łączce” dla początkujących, przez rekreacyjne szerokie stoki dla tych co chcą podziwiać wspaniałe widoki i pokręcić długie skręty, po rekomendowane przez FIS zawodnicze trasy dla najbardziej zaawansowanych.
• Alpbachtal i Wildschönau to spokojne ośrodki narciarskie położone niedaleko Zillertalu na zboczach pogórza Wildschönau, należące do grupy Kitzbühelskich Alp.
• 109 km tras narciarskich
• Różnorodne trasy narciarskie – od niebieskich po czarne, absolutna gwarancja śniegu, przepiękna panorama gór
• Słynna najdłuższa trasa Wildschönau prowadząca ze szczytu Schatzberg i po 6,5 km kończąca w miasteczku Auffach, 1028 metrów niżej
• Po nartach warto odwiedzić wioskę Alpbach, która dzięki swojej wyjątkowej architekturze uznana została za najpiękniejszą wioskę w całęj Austrii.
• Dzieci ucieszą się z wizyty w parku wodnym w mieście Wörgl (Wörgler Wasserwelt),
• Wysoko położona dolina Wildschönau oraz jej 4 wioski Auffach, Niederau, Oberau i Tierbach oferuje natomiast przygotowane trasy do nart biegowych oraz urokliwe, kilkukilometrowe trasy saneczkowe.
• Nowością jest darmowy internet w strefach wifi w stacji narciarskiej
• Motto ośrodka brzmi „Chrońcie naturę - jeździcie skibusem“ czyli darmowe skibusy w całym Alpbachtalu i między Niederau i Auffachem

• 7 NOCLEGÓW
• WYŻYWIENIE HB: śniadanie, obiadokolacja