Jesteśmy Organizatorem Turystyki wpisanym do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych prowadzonego przez Marszałka Województwa Małopolskiego pod nr Z/52/2014 z dnia 31.10.2014

Posiadamy GWARANCJĘ UBEZPIECZENIOWĄ TURYSTYCZNĄ Signal Iduna o numerze M208705 na kwotę: 50. 000,00 EURO

SPRAWDŹ

Drodzy Rodzice, nasza firma powstała z myślą o Was, gdyż komu jak nie WAM należy się chwila relaksu i odpoczynku od codzienności.

Nie od dziś wiadomo, że szczęście rodziców prędzej czy później przekłada się na szczęście dziecka.
Przed nami zima, długie wieczory w domowym zaciszu przy rozpalonym kominku, a co za tym idzie zmniejszenie aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.
Prowadzi to do zmniejszenia wydzielania endorfin, powodujących doskonałe samopoczucie.
A jak spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu, gdy połowa naszej planety pokryta jest puszystym śniegiem lepiącym się do kół rowerów którymi do tej pory robiliście rodzinne wyścigi w parku?
Mamy dla Was rozwiązanie, konkretną propozycję: wyciągamy z szafy wełniane czapki, wycieramy zakurzone narty, które całe lato smutnie leżakowały na strychu i
ruszamy w góry poczuć woń mroźnego powietrza, zjeżdżając po ośnieżonych stokach narciarskich.

Naukę jazdy na nartach dzieci powinny zacząć jak najwcześniej, kiedy są pozbawione lęku i w naturalny sposób przyswajają tajniki poruszania sie na dwóch „deskach”.
Zdarza się, że jeżdżący na nartach rodzic nie posiada umiejętności pedagogicznych i szkoleniowych, a jego błędne rady utrwalają tylko złe nawyki. By do tego nie dopuścić zachęcamy do skorzystania z zajęć z naszą kadrą instruktorów, która nie tracąc cierpliwości i uśmiechu na twarzy przekaże to, co jest najważniejsze w nauce narciarstwa. W rozpoczęciu przygody z narciarstwem pomocne będzie Przedszkole Narciarskie, na dalszym etapie szkolenia Szkółka Narciarska.

Zapraszamy również na RODZINNY OBÓZ NARCIASKI ‚familyTIME’- beztroski relaks z atrakcjami- zorganizowany pobyt z wyżywieniem dla całej rodziny. Opieka dla dzieci/ chwila wytchnienia dla rodziców.

Jakosc zajec prowadzonych na stoku jak i animacji dla dzieci jest dla nas najwazniejsza .
Wiele lat doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą zaowocowały stworzeniem autorskiego programu, który zapewnia maksymalny postęp przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zajmujemy się kompleksową organizacją:

Wyjazdów narciarskich
Szkoleń i treningów narciarskich dla dzieci, młodzieży i dorosłych
Białych szkół
Eventów narciarskich dla firm