1. ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ, WYPEŁNIJ I WYŚLIJ PONIŻSZY FORMULARZ
5. WPŁAĆ ZALICZKĘ ZGODNIE Z TERMINEM OKREŚLONYM NA UMOWIE

13.01 - 19.01.202420.01 - 26.01.20244.02 - 10.02.202410.02 - 16.02.2024

Zakopane, Hotel Tatra***

Jeśli Osoba Zgłaszająca jest również Uczestnikiem, prosimy o ponowne wpisanie!

Imię i nazwisko

Data ur.

Imię i nazwisko

Data ur.

Szkolenie narciarskie-proszę zaznaczyć

Czy chcesz wypożyczyć sprzęt narciarski? (komplet: buty, narty, kije, kask - koszt ok.200zł/os/turnus- płatne na miejscu)

5 dni/4 godziny dziennie z Instruktorem i Opiekunką na stoku

tak - Ubezpieczenie w cenie NNW 10 000 PLN

Ubezpieczenie dotyczy zwrotu 100% zaliczki,cena ubezpieczenia= % wartości imprezy turystycznej. ​ ​
    Uwaga: Wpłata za ubezpieczenie wraz z zaliczką

Czy chcesz ubezpieczyć koszty rezygnacji z Imprezy Turystycznej?

tak- od 3,5% (nie uwzględnia chorób przewlekłych, covid i kwarantanny)tak- od 5% z rozszerzeniem o choroby przewlekłe, bez covidtak- od 5,4% zachorowanie na COVID, kwarantannatak- od 6% zachorowanie na COVID, kwarantanna, z rozszerzeniem o choroby przewlekłenie- nie potrzebuję Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji

Cena wyjazdu nie zawiera:​ wypożyczenia sprzętu narciarskiego, karnetów narciarskich i ewentualnego lunchu na stoku
    Uwaga: opłata na miejscu