10:00-15:00

- Szkolenie narciarskie dla dzieci od 3 roku życia pod opieką Instruktorów Narciarstwa współpracujących z Psychologiem Sportu,oraz opiekunki na stoku.
Zajęcia na stokach w Niederau i Auffach (SKI BUS pomiędzy miejscowościami)

-Szkolenie Narciarskie rozpoczynamy sprawdzeniem umiejętności narciarskich dzieci, przyporządkowując do odpowiednich grup szkoleniowych.

-Zajęcia dostosowane do możliwości i wieku dzieci uwzględniając ich cechy osobowe.

Przedszkole Narciarskie 3-6 lat

Szkółka Narciarska 7lat i więcej

-Zawody Narciarskie ostatniego dnia szkolenia. Zjazd slalomem z pomocą Instruktorów dla najmłodszych, samodzielny zjazd na czas dla zaawansowanych narciarzy. Uroczyste wręczenie wszystkim zawodnikom medali i dyplomów pamiątkowych

JAKOŚĆ ZAJĘĆ PROWADZONYCH NA STOKU JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZA.WIELE LAT PRACY NA NARTCH Z DZIEĆMI I MŁODZIEŻĄ ZAOWOCOWAŁO STWORZENIEM AUTORSKIEGO PROGRAMU, KTÓRY ZAPEWNIA MAKSYMALNY POSTĘP PRZY ZACHOWANIU NAJWYŻSZYCH STANDARDÓW BEZPIECZEŃSTWA