5 DNI SZKOLENIA NARCIARSKIEGO

21 godzin na stoku

Zajęcia od poniedziałku do piątku pod opieką Instruktorów Narciarstwa oraz opiekunki na stoku z krótką przerwą wypoczynkową w ciepłym miejscu.

MAŁE GRUPKI (max. 6 dzieci)

Dostosowane do wieku i umiejętności

Szkolenie narciarskie rozpoczynamy sprawdzeniem umiejętności narciarskich dzieci, przyporządkowując do odpowiednich grup zaawansowania.
Zajęcia dostosowane do możliwości oraz wieku dzieci uwzględniając również ich cechy osobowe.
PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE 3-6 lat
SZKÓŁKA NARCIARSKA 7lat i więcej

ZAWODY NARCIARSKIE OSTATNIEGO DNIA SZKOLENIA

Medale i dyplomy

Zjazd slalomem z pomocą Instruktorów dla najmłodszych, samodzielny przejazd na czas dla zaawansowanych narciarzy. Wręczenie wszystkim zawodnikom medali oraz dyplomów pamiątkowych

SPRZĘT NARCIARSKI

Służymy pomocą w doborze odpowiedniego sprzętu narciarskiego i jego serwisie, w dniu rozpoczęcia Rodzinnego Obozu Narciarskiego sprawdzimy czy sprzęt jest właściwie dobrany do parametrów dziecka. Pamiętajmy, że tylko odpowiednio dobrany sprzęt pozwala na komfortową i bezpieczną jazdę.

Jakosc zajec prowadzonych na stoku jak i animacji dla dzieci jest dla nas najwazniejsza .
Wiele lat doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą zaowocowały stworzeniem autorskiego programu, który zapewnia maksymalny postęp przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.