Szkolenie Narciarskie

dla dzieci

6dni/ 5h dziennie

10:00 - 15:00

Szkolenie narciarskie od niedzieli do piątku pod opieką Instruktorów Narciarstwa oraz opiekunki na stoku z przerwą wypoczynkową w ciepłym miejscu 12:00-13:00

MAŁE GRUPKI (max. 6 dzieci)

Dostosowane do wieku i umiejętności

Szkolenie narciarskie rozpoczynamy sprawdzeniem umiejętności narciarskich dzieci, przyporządkowując do odpowiednich grup zaawansowania.
Zajęcia dostosowane do możliwości oraz wieku dzieci uwzględniając również ich cechy osobowe.
PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE 3-6 lat
SZKÓŁKA NARCIARSKA 7lat i więcej

ZAWODY NARCIARSKIE

OSTATNIEGO DNIA SZKOLENIA

Zjazd slalomem z pomocą Instruktorów dla najmłodszych, samodzielny przejazd na czas dla zaawansowanych narciarzy.
Po zawodach Uroczyste wręczenie wszystkim zawodnikom medali oraz pamiątkowych dyplomów

Przerwa na Lunch

Lunch na stoku

• O godzinie 12 zaplanowana jest krótka przerwa na wspólny lunch i ogrzanie w ciepłym pomieszczeniu na stoku. Na czas posiłku dzieci pozostają pod opieka Instruktorów i opiekunki. Zachęcamy rodziców do pozostawienia dzieciom przekąski u opiekunki lub uzgodnienia kwestii wykupienia pakietu lunch w restauracji (50€/turnus)

Jakość zajęć prowadzonych na stoku jak i animacji dla dzieci jest dla nas najważniejsza .
Wiele lat doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą zaowocowały stworzeniem autorskiego programu, który zapewnia maksymalny postęp przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

SPRZĘT NARCIARSKI

Służymy pomocą w doborze odpowiedniego sprzętu narciarskiego i jego serwisie, w dniu rozpoczęcia Rodzinnego Obozu Narciarskiego sprawdzimy czy sprzęt jest właściwie dobrany do parametrów dziecka. Pamiętajmy, że tylko odpowiednio dobrany sprzęt pozwala na komfortową i bezpieczną jazdę.