ZAKOPANE

HOTEL

Położony jest w malowniczej części Zakopanego.
Z okien Hotelu rozciąga się widok zarówno na górskie szczyty Tatr polskich i słowackich, jak również na położone w dolinie Zakopane.
Hotel Tatra może poszczycić się wyjątkowo bogatą ofertą atrakcji, dzięki którym goście mogą aktywnie spędzić czas: basen z systemem hydromasażu o długości 16m, szerokości 6m i głębokości 1,6m. Temperatura wody waha się między 28°C a 29°C. Z kolei seans w 7-osobowym jacuzzi pozwoli na pełne odprężenie i relaks po całym dniu górskich wrażeń. Dzieci mogą pluskać się w płytkim brodziku znajdującym się zaraz obok głównego basenu. Do dyspozycji gości: sauna parowa i fińska, kręgielnia, bilard, strefa spa.

POKOJE COMFORT

COMFORT- przestronne (ok. 30 m2) pokoje z balkonem,
W każdym z nich znajduje się duży panoramiczny telewizor, oraz elegancko urządzona łazienka z kabiną prysznicową. Na wyposażeniu każdej łazienki jest suszarka do włosów oraz komplet ręczników i zestaw do kąpieli (mydło, żel pod prysznic).
Na terenie całego obiektu działa bezprzewodowy internet Wi-Fi.

KUCHNIA

Trudno wyobrazić sobie dobry wypoczynek bez pysznego i zdrowego jedzenia. Dlatego w HOTELU TATRA Szefowie kuchni szczególnie dopieszczają podniebienia gości. Dbają o to, by serwowane przez nich w formie bufetu śniadania, oraz obiadokolacje stanowiły zbilansowane posiłki przyrządzane z najlepszych i najświeższych produktów.
Z kolei Hotelowy cukiernik troszczy się o to, by Państwa podniebienia uraczyć niezapomnianymi słodkościami.
Przyjemność, wynikającą ze spożywania posiłków, spotęgują wspaniałe widoki rozpościerające się z okien jadalni.

• 6 NOCLEGÓW W KOMFORTOWYCH POKOJACH
• WYŻYWIENIE: śniadanie, obiadokolacja
• TRANSFERY NA STOKI NARCIARSKIE
• SZKOLENIE Z WYKWALIFIKOWANYM INSTRUKTOREM NARCIARSTWA 5 DNI/4h dziennie z przerwą na lunch
• BRODZIK, BASEN, JACUZZI
• WIECZÓR FILMÓW ANIMOWANYCH
• ZAJĘCIA WIECZORNE Z ANIMATORKĄ
• KULIG
• UBEZPIECZENIE NNW

• 6 NOCLEGÓW W KOMFORTOWYCH POKOJACH
• WYŻYWIENIE: śniadanie, obiadokolacja
• TRANSFERY NA STOKI NARCIARSKIE
• TURNIEJ BOWLING
• BASEN, JACUZZI
• SPOTKANIE Z GAWĘDZIARZEM
• KULIG
• IMPREZA ''GÓRALSKIE ŚPASY
• UBEZPIECZENIE NNW

• Śniadanie
• 9:30 Wyjście/wyjazd na stok
• 10:00-14:00 Szkolenie narciarskie z przerwą na lunch
• Relax
• Wieczorne zajęcia dla dzieci/rodziców wg. programu szczegółowego

• Z Hotelu na stok zabierze nas skiBUS, jeżeli macie auto, możliwy jest dojazd we własnym zakresie
• Każdy dzień rozpoczynamy rozgrzewką narciarską dla dzieci o 10.00 w wyznaczonym miejscu na stoku narciarskim.
• W busie jak i podczas zajęć na stoku obecna jest opiekunka
• Po rozgrzewce mali narciarze zaczynają zajęcia z Instruktorami. W zależności od kondycji dzieci, aby uniknąć nadmiernego przemęczenia, lub zniechęcenia do narciarstwa, kurs przeplatamy zajęciami, oraz zabawami bez użycia nart.
• Jeżdżący na nartach rodzice czas zajęć organizują sobie indywidualnie, istnieje możliwość wykupienia szkolenia dla rodziców początkujących (po wcześniejszym kontakcie z nami).
• O godzinie 12 zaplanowana jest krótka przerwa na wspólny lunch i ogrzanie w ciepłym pomieszczeniu na stoku. Na czas posiłku dzieci pozostają pod opieka Instruktorów i opiekunki, rodzice mogą dołączyć do swoich pociech. Zachęcamy rodziców do pozostawienia dzieciom przekąski u opiekunki lub uzgodnienia z nią kwestii kupna na miejscu.
• 14:00 koniec zajęć, powrót Busem do Hotelu
• Odpoczynek, relaks w Hotelu (basen, rekreacja)
• Zajęcia dla dzieci z Animatorką w sali zabaw (dzieci są pod opieką)
• Zajęcia dla dorosłych zgodnie z planem szczegółowym