ZAKOPANE

HOTEL

Położony jest w malowniczej części Zakopanego.
Z okien Hotelu rozciąga się widok zarówno na górskie szczyty Tatr polskich i słowackich, jak również na położone w dolinie Zakopane.
Hotel Tatra może poszczycić się wyjątkowo bogatą ofertą atrakcji, dzięki którym goście mogą aktywnie spędzić czas: basen z systemem hydromasażu o długości 16m, szerokości 6m i głębokości 1,6m. Temperatura wody waha się między 28°C a 29°C. Z kolei seans w 7-osobowym jacuzzi pozwoli na pełne odprężenie i relaks po całym dniu górskich wrażeń. Dzieci mogą pluskać się w płytkim brodziku znajdującym się zaraz obok głównego basenu. Do dyspozycji gości: sauna parowa i fińska, kręgielnia, bilard, strefa spa.

POKOJE COMFORT

COMFORT- przestronne (ok. 30 m2) pokoje z balkonem,
W każdym z nich znajduje się duży panoramiczny telewizor, oraz elegancko urządzona łazienka z kabiną prysznicową. Na wyposażeniu każdej łazienki jest suszarka do włosów oraz komplet ręczników i zestaw do kąpieli (mydło, żel pod prysznic).
Na terenie całego obiektu działa bezprzewodowy internet Wi-Fi.

KUCHNIA

Trudno wyobrazić sobie dobry wypoczynek bez pysznego i zdrowego jedzenia. Dlatego w HOTELU TATRA Szefowie kuchni szczególnie dopieszczają podniebienia gości. Dbają o to, by serwowane przez nich w formie bufetu śniadania, oraz obiadokolacje stanowiły zbilansowane posiłki przyrządzane z najlepszych i najświeższych produktów.
Z kolei Hotelowy cukiernik troszczy się o to, by Państwa podniebienia uraczyć niezapomnianymi słodkościami.
Przyjemność, wynikającą ze spożywania posiłków, spotęgują wspaniałe widoki rozpościerające się z okien jadalni.

CENY:

• Dodatkowe łóżeczko
• Ubezpieczenie NNW

Możliwość uczestnictwa w wieczornych animacjach tylko w towarzystwie opiekuna

• TRANSFERY NA STOKI NARCIARSKIE
• SZKOLENIE Z WYKWALIFIKOWANYM INSTRUKTOREM NARCIARSTWA 5 DNI/4h dziennie z przerwą na lunch
• BRODZIK, BASEN, JACUZZI
• WIECZÓR FILMÓW ANIMOWANYCH
• ZAJĘCIA WIECZORNE Z ANIMATORKĄ
• KULIG
• UBEZPIECZENIE NNW

• TRANSFERY NA STOKI NARCIARSKIE
• TURNIEJ BOWLING
• BASEN, JACUZZI
• SPOTKANIE Z RATOWNIKIEM TOPR
• IMPREZA GÓRALSKA
• KULIG
• UBEZPIECZENIE NNW

CENA NIE ZAWIERA

• Sprzętu narciarskiego (buty, narty, kask 150zł/os/turnus)
• Karnetów Narciarskich (dziecko: 100-250zł/turnus, Os.dorosła we własnym zakresie)
• Dla chętnych rodziców Szkolenie narciarskie (2h dziennie/5dni 490 zł)
* Ceny obowiązują przy 2os. dorosłych w pokoju

• 8:00 ŚNIADANIE
• 9:30 WYJAZD NA STOK
• 10:00-14:00 SZKOLENIE NARCIARSKIE Z PRZERWĄ NA LUNCH
• RELAKS
• OBIADOKOLACJA
• ZAJĘCIA wg PROGRAMU SZCZEGÓŁOWEGO

JAK WYGLĄDA DZIEŃ NA OBOZIE NARCIARSKIM

• Z Hotelu na stok zabierze nas ski BUS, jeżeli macie auto, możliwy jest dojazd we własnym zakresie
• Każdy dzień rozpoczynamy rozgrzewką narciarską dla dzieci o 10.00 w wyznaczonym miejscu na stoku narciarskim.
• W busie jak i podczas zajęć na stoku obecna jest opiekunka
• Po rozgrzewce mali narciarze zaczynają zajęcia z Instruktorami. W zależności od kondycji dzieci, aby uniknąć nadmiernego przemęczenia, lub zniechęcenia do narciarstwa, kurs przeplatamy zajęciami, oraz zabawami bez użycia nart.
• Jeżdżący na nartach rodzice czas zajęć organizują sobie indywidualnie, istnieje możliwość wykupienia szkolenia dla rodziców na poziomie początkującym lub zaawansowanym (po wcześniejszym kontakcie z nami).
• O godzinie 12 zaplanowana jest krótka przerwa na wspólny lunch i ogrzanie w ciepłym pomieszczeniu na stoku. Na czas posiłku dzieci pozostają pod opieka Instruktorów i opiekunki, rodzice mogą dołączyć do swoich pociech. Zachęcamy rodziców do pozostawienia dzieciom przekąski u opiekunki lub uzgodnienia z nią kwestii kupna na miejscu.
• 14:00 Kończymy szkolenie, powrót Busem do Hotelu
• Odpoczynek, relaks w Hotelu (basen, rekreacja)
• Zajęcia wieczorne wg programu

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY

DZIEŃ PIERWSZY – PRZYJAZD

od 15.00 Zakwaterowanie w Hotelu TATRA
16.00 – 20.00 Obiadokolacja
Dobór sprzętu narciarskiego dla osób wypożyczających
20.00 Spotkanie Organizacyjne

DZIEŃ 2

Relaks w hotelu
18.30 – 20:00: Animacje dla dzieci
18.30 – 20:00 Turniej „bowling„ dla rodziców

DZIEŃ 3

• Wieczór filmowy dla dzieci

DZIEŃ 4

17.00 Kulig
18.00 Wspólna obiadokolacja
Góralskie Śpasy z Góralami

DZIEŃ 5

Obiadokolacja
18.30- 20.00 Animacje/gry i zabawy dla dzieci/spotkanie z Ratownikiem Topr dla rodziców

DZIEŃ 6

10.00-14.00 Szkolenie narciarskie dla dzieci i zawody narciarskie
Rozdanie dyplomów, medali
Relaks w Hotelu
20.00 Pokaz Slajdów z Rodzinnego Obozu Narciarskiego

DZIEŃ 7

Wykwaterowanie do godz: 12:00
Zakończenie Obozu

** Szczegółowe godziny zajęć programu mogą nieco ulec zmianie
SZKOLENIE NARCIARSKIE DLA DZIECI 5DNI

5 DNI SZKOLENIA NARCIARSKIEGO

4 godziny dziennie pod opieką Instruktorów Narciarstwa współpracujących z Psychologami Sportu, oraz opiekunki na stoku z krótką przerwą wypoczynkową na lunch w ciepłym pomieszczeniu.

Szkolenie narciarskie rozpoczynamy sprawdzeniem umiejętności narciarskich dzieci, przyporządkowując do odpowiednich grup zaawansowania.
Zajęcia dostosowane do możliwości oraz wieku dzieci uwzględniając również ich cechy osobowe.
PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE 3-6 lat
SZKÓŁKA NARCIARSKA 7lat i więcej

ZAWODY NARCIARSKIE Z NAGRODAMI OSTATNIEGO DNIA

Zjazd slalomem z pomocą Instruktorów dla najmłodszych, samodzielny przejazd na czas dla zaawansowanych narciarzy. Wręczenie wszystkim zawodnikom medali oraz dyplomów pamiątkowych