Ferie w górach ? Czemu nie!

 

rodzinne wyjazdy narciarskie

 

Każdy z nas zasługuje na wypoczynek, a  oderwanie się od codzienności jest bardzo ważne, zwłaszcza jeżeli chodzi o dzieci. Jest to okres, gdy dziecko powinno rozwijać się na każdej płaszczyźnie. Ciekawość świata, dziecięca fascynacja, radość z małych rzeczy. Czy to właśnie nie jest to, czego my dorośli im zazdrościmy? Dlatego warto zadbać o aktywny i rozwijający wypoczynek dla naszej pociechy.

Forma takiego wypoczynku jest różna. Dlaczego akurat narty ? Można wymieniać wiele powodów, jednak skupmy się na tych najważniejszych.

 

→Po pierwsze, z czym kojarzy nam się zima? Oczywiście ze śniegiem ! A co za tym idzie: sanki, narty, snowboard są mile widziane. Obóz narciarski w Zakopanem zapewnia Państwu i Państwa pociechom najwyższej klasy rozrywkę. Nie tylko pod względem zabawy, ale także bezpieczeństwa. W naszej szkółce narciarskiej uczą profesjonaliści, którzy indywidualnie dostosowują się do potrzeb i możliwości dziecka. Jest to obóz, ale każde dziecko jest dla nas odrębną jednostką. Narty to nie wszystko, harmonogram naszych zajęć jest różnorodny. Wspólne zajęcia i zabawy edukacyjne też są częścią takiego obozu.

 

→Sport rozwija dziecko nie tylko pod względem fizycznym, ale także psychicznym.

 

Pokazuje, że można fajnie spędzić czas nie, tylko wgapiając się w ekran komputera czy tableta. Dodatkowo na takim rodzinnym wyjeździe narciarskim dziecko ma szansę nawiązać nowe przyjaźnie  z rówieśnikami.

wyjazdy narciarskie zakopane

 

Zaraz, zaraz, tylko dzieci i dzieci, a rodzice? Dla nich też znajdzie się tu miejsce! Rodzicom również należy się aktywny odpoczynek w górach pod okiem wyszkolonego instruktora. Także możecie się bawić, wypocząć, a jednocześnie mieć oko na swoje dziecko! Wieczorem w hotelu również zapewniamy integrację dla dzieci w postaci zabaw z Animatorką. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, warto przekonać się samemu o wszystkich powyższych zaletach. Do zobaczenia na stoku !